Podporujeme

Jsme čestnými partnery volejbalového týmu VK Dukla Liberec.


 

Podporujme rakovnickou kapelu COFFEE TO HELP k vydání CD. 

CD je již na světě!!!!

Rádi bychom Vás společně pozvali na jeho křest.

KDY:  17.12.2021 od 19.00 hod.

KDE: v DDM v Čermákových sadech v Rakovníku.

Všichni jste zváni.

Na počátku byla káva... 

POŠLI TO DÁL ……..

Stejně, jako vás nakopne do dalšího složitého dne káva, posune vás k dalšímu lepšímu pobytu na zeměkouli hudební skupina COFFEE TO HELP. Právě tak vlastně vznikl název této hudební skupiny. Energii lze předávat různými způsoby. Podáním ruky, hezkým úsměvem, namalováním obrazu nebo složením písničky. Pro COFFEE TO HELP se stalo nejpřirozenějším koncentrovat energii osmi muzikantů prostřednictvím hudby a posílat ji mezi všechny, kteří se ocitnou na doslech. 

 

Oč běží v hudbě COFFEE TO HELP? Na první poslech jde o něco výjimečného, něco, co se jen tak neslyší, něco, co vás přes svou neobvyklost zasáhne neobyčejnou silou a nutí tělo toho, kdo slyší k nestandardním pohybům. Nohy si najednou podupávají samy od sebe, ruce si tleskají o stehna a vy se najednou přistihnete, že jste uprostřed nadoblačného stavení plného rytmu, hudby a harmonie. Z tohoto důvodu není úplně jednoduché určit o jaký styl se jedná a skupina se o to ani nijak nepokouší. Je svoje se vším, co k tomu patří. Velkou zásluhu na tom mají všichni členové, ale především pak klávesista Leoš Janoušek, autor hudební stránky všech skladeb. 

COFFEE TO HELP je hudební uskupení, které se vymyká standardu dnešní doby ještě z jednoho důvodu. Jde o dvougenerační kapelu! Čtyři muzikanti patří ke generaci současné a čtyři ke generaci nastupující. K té mladší, která zásobuje skupinu energií, patří nejmladší Žofie Zrubcová. Zpěvačka, které daly sudičky do vínku šťávu mladého vína, hlas Lorelai a charisma Maty Hari. Do kapely ji přivedl Leoš, kterého dohnala chuť tvořit jinam než do šuplíku v okamžiku, kdy přestala fungovat jeho stávající skupina Z Davu. V té působili do té doby i textař a kytarista Honza Švácha a baskytarista Martin Nezbeda. Všichni tři pozvali ke spolupráci dalšího výtečného kytaristu Michala Nováka, který s sebou přivedl houslistku Kristýnu Kováčovou. Každá kapela potřebuje motor. Tím se pro COFFEE TO HELP stal bubeník s nevyčerpatelným zdrojem dobré nálady Jakub Michal. A aby bylo číslo osm kompletní (sluneční soustava má osm planet) pozvali všichni ke spolupráci saxofonistku Terezu Šváchovou.

 

COFFEE TO HELP

https://www.youtube.com/channel/UC5Ll0ZjLyGBKKnrYz-GWsPg/videos

https://www.instagram.com/coffeetohelp/

 

 
Předseda představenstva Vladko Domažlický, předal osobně finanční dar ze zaměstnanecké sbírky paní Mgr. Petře Černovské, Mgr., ředitelce Dětského centra Milovice.