Podporujeme

hořejší

 

Naše společnost Rekomont, jako čestný partner, se ve dnech 20. – 22.6.2017 zúčastnila třetího golfového turnaje letošního ročníku ze série MONETA Czech PGA Tour 2017 pořádaném na hřišti Black Bridge Resort na Černém mostě, kterého se zúčastnilo na 60 profesionálních hráčů. K programu patřil také turnaj Czech PGA Junior Tour, kterého se zúčastnilo 53 nadějí českého golfu.

 

                       

 

 

 

Ve dnech 21.- 23.4.2017 proběhl v pražském areálu hotelu STEP mezinárodní turnaj v Racketlonu, Czech Open FIR World Tour 2017.

Raketový čtyřboj, který se skládá z: stolní tenis, badminton, squash a tenis "čtyři sporty = jeden vítěz".

Také díky naší pomoci akce splnila nejpřísnější parametry po všech stránkách, organizační, technické i sportovní.

REPORT o turnaji si můžete přečíst v květnovém čísle magazínu TENIS.

 

Naše společnost, jako čestný partner turnaje, děkuje za skvělý sportovní zážitek.


                              

 

           

 

Již 17. rokem jsme čestnými partnery volejbalového týmu VK Dukla Liberec - Vítěz českého poháru 2015/2016 a Vítězové volejbalové extraligy 2014/2015 a 2015/2016.

Dne 5.11.2016 v 18:00 hod. proběhlo utkání mezi Domácími VK Dukla Liberec a Hosty České Budějovice s výsledkem 3:1, kde předvedli volejbalisté liberecké Dukly nejlepší výkon sezony. V domácí hale sice prohráli obhájci dvou titulů v řadě s rivalem z Českých Budějovic první set, ale pak nastartovali parádní jízdu. Utkání se povedlo vyhrát dobrým servisem a hlavně hrou na ztrátu, ve které byli výborní a právě v ní Budějovice převyšovali, pochvaloval si trenér Dukly Michal Nekola.


                                    

http://www.vkdukla.cz/


                                                                                                                                 

Generální ředitel Vladko Domažlický, předal osobně finanční dar ze zaměstnanecké sbírky paní Bc. Petře Černovské, DiS., ředitelce Dětského centra Milovice.

 

 

     

 

V roce 2015 naše společnosti Rekomont a.s. uspořádala zaměstnaneckou sbírku na podporu Dětského centra Milovice (dětský domov), kdy se nám do tohoto předvánočního času podařilo vybrat částku 35.805 Kč . Tato sbírka navazuje na naši společenskou  a charitativní akci z ledna 2015, která proběhla v Divadle bez zábradlí, kde jsme vybrali 40.000 Kč.  Obě tyto aktivity, byly doplněny akcí managementu společnosti, který na Mikulášské besídce předal Dětskému centru Milovice finanční dar ve výši 15 000 Kč.

Doufám, že i v příštím roce se nám bude dařit na poli našeho podnikání a mohli jsme nadále podporovat děti v dětské centru.

 

 

http://www.dcmilovice.cz/ 

 


Snažíme se jako tým lidí, kterým není lhostejné osudy dětí, které nemají takové štěstí  vyrůstat  u vlastních maminek a tatínků,  finančně a osobními  návštěvami přispět  dětem k pocitu bezpečí, lásky a poskytnout dětem otevřít vřelou náruč, která je vždy plná Milovických dětí při našich návštěvách.
Zkuste to také vy, budete odměněni rozzářenýma očima a všech dětí.
http://www.dcmilovice.cz/Dukla Liberec

Naše společnost již 14-tým rokem podporuje jeden z nejúspěšnějších českých volejbalových klubů. Úspěchy klubů se datují od svého vzniku v roce 1948. Dukla Liberec je vítěz PMEZ z roku 1975, šestnácti násobným mistrem České republiky a osmi násobným vítězem ČP.  
http://www.vkdukla.cz/