Kariéra /

nabídka pracovních pozic u společnosti Rekomont a.s.

Kariéra Kariéra

ÚČETNÍ - EKONOM

POŽADUJEME:

  • SŠ, VŠ ekonomické (případně technické a dostatečnou praxi)
  • min. 5 let praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti, strojírenství, stavebnictví, dopravě atd.
  • analytické schopnosti, schopnost práce s čísly a daty
  • pečlivost, přesnost, cit pro detail, schopnost manažerského nadhledu a komplexního myšlení
  • schopnost zpracovat informace, chápat souvislosti, předvídat
  • ochotu plnit strategické i rutinní úlohy

Pracovní náplň:

  • metodické vedení účetního oddělení (finanční účtárna, pokladna, mzdová účtárna)
  • zpracování daňové agendy
  • měsíční závěrkové operace
  • zpracování podkladů pro kontrolní orgány
  • příprava měsíčních a ročních rozpočtů
  • plánování a vyhodnocování měsíčních a ročních výsledků jednotlivých zakázek
  • řízení Cash Flow
  • komunikace s bankami, včet. platebního styku a zajišťování bankovních záruk
  • reporting
  • komunikace s ostatními orgány státní správy
  • správa pohledávek
  • spolupráce s auditory, účetním a daňovým poradce
  • vyhodnocování výsledků zakázek, rozdělování režijních nákladů
  • inventarizace majetku

NABÍZÍME:

Bude se Vám u nás líbit, protože:

  • dostanete stanovené pravomoci a odpovědnosti
  • Vás podpoříme v profesním růstu a rozvoji odborných znalostí
  • počítáme s Vámi dlouhodobě, dáme Vám smlouvu na dobu neurčitou,
  • připravujeme adaptační program pro Váš rychlý start
  • máme pro Vás připravený mobilní telefon s daty, příjemnou kancelář
  • pojištění odpovědnosti za škody při výkonu povolání má každý zaměstnanec
  • občerstvení v kanceláři (káva, čaj, voda) je k dispozici
  • dostanete roční Lítačku nebo parkovací místo zdarma, aby se Vám dobře cestovalo do práce a zpět domů
  • vyplácíme prémie 4x ročně
  • sportujeme s Multisportkartou
  • nezapomínáme ani na příspěvek na kulturní akce
  • máme stabilizační prémie – vážíme si našich lidí
  • každý u nás, tak i vy, má svůj narozeninový den (den volna a dárek)
  • máme dovolenou o Vánocích
  • nástup nejlépe IHNED